Firma Endevel s.r.o. byla založena v roce 2018, její historie se však začala psát již v roce 2011, kdy oba zakladatelé, Luboš Truhlář a Ondra Řehounek, programovali pro malé či větší firmy. Společně se pak potkali v roce 2015 u projektu Stars Reality a jejich cesty už se nerozešly.
Naše firma se zaměřuje na vývoj webových projektů a převážně na vývoj webových aplikací pro menší a středně velké společnosti. Od počátku bylo hlavním motivem dělat kvalitní, bezpečné, rychlé a uživatelsky přívětivé webové aplikace, které budou dlouhodobě sloužit svému účelu a budou našim klientům vydělávat nebo šetřit peníze.

Endevel je mladá firma se silnou orientací na technologický růst (používáme nejmodernější technologie Kubernetes, Docker, Vue.JS, Django, REST, Gitlab pipelines), vzdělávání, efektivitu práce a pracovní pohodu. Pravidelně pořádáme akce mimo kancelář a utužujeme tak vzájemné vztahy i mimo pracovní prostředí. V případě, že se ti takový přístup líbí, podívej se do sekce kariéra, kde se dozvíš víc informací, jak se k nám přidat.

Jsme Vám k dispozici

10
specialistů k vašim službám
10
let zkušeností
61
hotových projektů