Kdo jsme?

Náš tým se skládá převážně z mladých lidí, kteří sdílí vášeň pro technologie a umí mezi sebou bravurně komunikovat. Další věcí, která většinu našeho týmu spojuje, je studium na FIT, kterým si prošla (nebo momentálně prochází) většina členů osazenstva kanceláře.


Naším cílem je usnadňovat život našim klientům a zákazníkům. Vždy se snažíme najít řešení, které je pro klienta vhodné. Představte si, že přijedete na rally závod v nablýskané formuli, za kterou jste utratili miliony korun. Ano, je rychlá, ale pro potřeby vyhrát rally závod, naprosto nepoužitelná. Takto se snažíme přistupovat ke každému projektu. Vždy vám řekneme jaké řešení je pro vás optimální a proč je lepší na začátku udělat jen něco (MVP), abyste vy sami později zjistili, co je pro vás opravdu důležité.

Jako firma jsme flexibilní a uznáváme moderní přístup řízení. To vyžaduje velkou míru zodpovědnosti od každého člověka, který u nás pracuje. Z každého projektu se snažíme brát co nejvíc zkušeností a vše zpětně analyzovat. V průběhu let jsme tak čerpali zkušenosti ze stavby eshopu Jíme zdravě (důraz na marketing), přes kontinuální vývoj komplexního realitního systému (potřeby B2B sektoru a dlouhodobá spolupráce) až po implementaci evropské směrnice PSD2 pro společnost Twisto (spolupráce s velkým korporátem) a mnoho dalších.

Mimo to dokážeme poskytnout i optimální řešení pro menší firmy a společnosti jako byla například spolupráce s firmami DirectIT, VOŠSP, Senátorský klub STAN, Gosmit a jiné. Více se o spolupráci s námi můžete dozvědět zde.

Rádi spolu po práci zajdeme na pivo nebo se předháníme ve statistikách v aplikaci Strava.

Přemýšlíte o spolupráci s námi?

Napište nám a my vám rádi zodpovíme případné dotazy.