Jak probíhá spolupráce s námi?

Základem naší spolupráce s klientem je komunikace a vzájemná důvěra. My do projektu přineseme zkušenosti z předchozích projektů, náš klient přinese zkušenosti ze svého oboru. Díky této synergii vznikají ty nejlepší produkty.

Analýza

Před zahájením každého projektu provedeme detailní analýzu klientova požadavku, tím dokážeme určit velikost projektu a zjistit, jaké informace budeme od klienta potřebovat před samotným vývojem.

Pravidelné iterace

Pravidelné iterace mezi námi a klientem v průběhu vývoje jsou základem každého úspěšného projektu. Slouží především k tomu, abychom společně drželi stanovenou cestu k cíli, odhalovali potencionální rizika a agilně řešili vývoj.

Dlouhodobá spolupráce

Dokončením projektu naše spolupráce končit nemusí. V rámci údržby se vám o webovou aplikaci budeme starat i po jejím dokončení. Problémem není ani další kontinuální vývoj aplikace.

Nepřetržitá komunikace


Mimo pravidelné iterace komunikujeme s klientem přes aplikaci Trello, která využívá jednoduchý kanban systém, ve kterém se dá rychle a snadno zorientovat. Výhodou je, že klient má prakticky nepřetržitý přehled nad vývojem a sám do něj přes tuto aplikaci může vstupovat. S projektovým manažerem agilně řeší postup prací a díky tomu se stává vývoj mnohem rychlejší a především odolnějším vůči případným rizikům, které by celý projekt zpomalily.

Trello-Logo
53167047-9bc14c80-35b5-11e9-877f-02e7c3e04f29

Pravidelné reporty

Pro trackování času práce, která na projektu proběhla, používáme aplikaci Clockify. Ta umožňuje generování podrobných reportů, které na konci měsíce vždy posíláme klientovi. Vy tak máte detailní přehled o tom, co se na projektu dělalo a kolik to zabralo času.

FAQ

Odpovědi na otázky, které by vás před navázáním spolupráce mohly trápit.

Ano. Po vývoji se o váš projekt staráme, aby nezastarával a dostávala se mu péče, kterou potřebuje. Formy údržby, které poskytujeme naleznete zde.

Jedna možnost, jak získat odpověď, je kontaktovat nás se svým požadavkem. My od vás dostaneme informace, které potřebujeme k nacenění projektu a vy požadovanou odpověď. Druhou možností je, zaslat nám poptávku, na základě které my vypracujeme nabídku.

Dokumentace je vždy lepší, ale stačí nám jen myšlenka a váš záměr. Společně pak můžeme dokumentaci vytvořit. Je ale důležité, že to zabere poměrně hodně času, protože my musíme mít jasno v tom, co chceme společně vytvořit, abychom se vyvarovali problémům při vývoji. Berte to tak, že každá 1 hodina, která se věnuje prvotní analýze a zadání se rovná 1 MD vývoje, který se protáhne z důvodu nedorozumění, slepých uliček v zadání atd. Proto je dobré nepodcenit podchycení projektu hned na začátku. Šetříte tím především svoje peníze.

Spolupráce

V případě zájmu o spolupráci nás kontaktujte zde