Jak probíhá spolupráce s námi?

Základem naší spolupráce s klientem je komunikace a vzájemná důvěra. My do projektu přineseme zkušenosti z předchozích projektů, náš klient přinese zkušenosti ze svého oboru. Díky této synergii vznikají ty nejlepší produkty.

Analýza

Před zahájením každého projektu provedeme detailní analýzu klientova požadavku, tím dokážeme určit velikost projektu a zjistit, jaké informace budeme od klienta potřebovat před samotným vývojem.

Pravidelné iterace

Pravidelné iterace mezi námi a klientem v průběhu vývoje jsou základem každého úspěšného projektu. Slouží především k tomu, abychom společně drželi stanovenou cestu k cíli, odhalovali potencionální rizika a agilně řešili vývoj.

Dlouhodobá spolupráce

Dokončením projektu naše spolupráce končit nemusí. V rámci údržby se vám o webovou aplikaci budeme starat i po jejím dokončení. Problémem není ani další kontinuální vývoj aplikace.

Nepřetržitá komunikace


Mimo pravidelné iterace komunikujeme s klientem přes aplikaci Trello, která využívá jednoduchý kanban systém, ve kterém se dá rychle a snadno zorientovat. Výhodou je, že klient má prakticky nepřetržitý přehled nad vývojem a sám do něj přes tuto aplikaci může vstupovat. S projektovým manažerem agilně řeší postup prací a díky tomu se stává vývoj mnohem rychlejší a především odolnějším vůči případným rizikům, které by celý projekt zpomalily.

Trello-Logo.png

Spolupráce

V případě zájmu o spolupráci nás kontaktujte zde