Vývoj webových aplikací na míru

Jádrem naší práce jsou moderní technologie a agilní procesy řízení. Díky tomu dokážeme rychle vyvíjet kvalitní produkty.

Zajímá mě víc

Jaký software vyvíjíme?

Online aplikace

Aplikace na míru vašemu podnikání. Naše systémy a aplikace jsou robustní, bezpečné a zároveň moderní rychlé a uživatelsky přívětivé. Máme za sebou už desítky dokončených online projektů.

Zjistit více

Webové stránky

Kvalitní web je nedílnou součástí vašeho podnikání a vaší prezentace. Je to moderní a účinná forma prezentace v dnešním online světě.

Zjistit více

E-shop

Ať už chcete vytvořit eshop s pár produkty nebo mezinárodní marketplace, kde se denně prodají stovky tisíc produktů. Vždy pro vás máme řešení, které vyhovuje vašim potřebám.

Zjistit více
data-analysis (1)

Tech stack

Používáme moderní, rychlé a především bezpečné technologie. Stejně jako se vyvíjí běžně dostupné technologie (kuchyňské přístroje, auta, počítače apod.), vyvíjí se i informační technologie. A stejně jako u těch běžně dostupných, se s každou novou technologií zlepšuje produkt jako celek i ve světě IT. Proto se snažíme pracovat s moderními technologiemi, novými frameworky a tvořit tak kvalitní řešení, které bude svému účelu sloužit ještě mnoho let po jeho nasazení na produkci.

Agile management processes

Vývoj softwaru řešíme čistě agilním přístupem. V praxi to znamená, že během vývoje jsme v neustálém kontaktu s klientem, který dává zpětnou vazbu na průběh tvorby nového softwaru. Nový software vždy stavíme nejdříve ve verzi MVP a tu předkládáme cílové skupině. Z jejího feedbacku získáme potřebné informace pro ladění produktu. Tento postup má několik výhod jako například ušetření peněz a především správného zacílení. Zkrátka stavíme to, co opravdu cílová skupina potřebuje. Nejsme korporát, proto jsou naše procesy rychlé a flexibilní. Klient nečeká na vyjádření deseti týmů, když se mu jedná o změnu barvy tlačítka.

strategy-development (1)

Partneři

Kontakt