Odpovědi na Vaše nejčastější dotazy

Firma Endevel se specializuje na vývoj moderních webových aplikací a systémů. Máme zkušenosti z oblasti realit, finance, ecommerce, automotive, veřejné sféry a dalších.

Naše aplikace se hodí tam, kde je potřeba zautomatizovat nebo nastavit firemní procesy, zpřístupnit a pracovat na společných datech nebo vytvořit online aplikace pro koncové uživatele.

U každého projektu vždy potřebujeme nejdříve znát alespoň základní informace. Na základě těchto informací tvoříme hrubé nacenění, aby klient vědět, v jakých číslech se pohybujeme. Poté, když se s klientem na hrubém odhadu shodneme přichází na řadu hlubší analýza, po které jsme schopni přesněji odhadnout velikost projektu a tím pádem i jeho nacenění. Více o problematice naceňování naleznete zde.

Aplikaci vyvíjíme na vlastním testovacím serveru, který je pro Vás kdykoliv k dispozici, abyste mohli kontrolovat průběh prací a testovat požadovanou funkcionalitu. Budeme rádi, když se v průběhu prací k projektu vyjádříte. Naším cílem je Vaše spokojenost. Víc o spolupráci během vývoje naleznete zde

Web spouštíme až po důkladném otestování a Vašem odsouhlasení. Do té doby než řeknete, běží Váš současný web beze změny. Samotné přepnutí na nový web je bezvýpadkové.

V 99 % případů je odpověď ano. V dnešní době není problém naprogramovat téměř cokoliv, většinou je to pouze otázka času a peněz.

Každá další funkce, kterou bude chtít klient po ukončení vývoje webu přidat, se naceňuje dle současného ceníku firmy Endevel s.r.o. To znamená, že klient napíše požadavek na funkci, projektový manažer tuto žádost společně s vývojářem nacení a pošle klientovi výstup, který se rozhodne, jestli funkcionalitu chce nebo ne. Všechny nové funkcionality s klientem konzultujeme a snažíme se najít "win-win" řešení.

Po schválení cenové nabídky, kterou vám uděláme, většinou požadujeme zálohu ve výši 10% - 30% z cekové částky za projekt. Chceme si být jistí, že to myslíte s projektem vážně. Zbytek částky fakturujeme po spuštění projektu.

Ano, údržba je nedílnou součástí každé webové aplikace. Ke každému novému projektu automaticky dodáváme náš základní balíček maintenance služeb v hodnotě 990 Kč. Obsah tohoto balíčku chrání vaši aplikaci před zastaráváním. Tento balíček dodáváme i v rámci reputace firmy. Chceme, aby naše weby fungovali i za deset let a proto na nich chceme pravidelné údržby provádět. Více o maintenance balíčcích se dozvíte zde.

Webová prezentace je ve své podstatě nejjednodušší webová stránky, které se skládá z html kódu, kaskádových stylů Css a JavaScriptů, které jí obohacují o nejrůznější grafické efekty. Účel takového webu je nejčastěji prezentace produktu či firmy a poskytnutí základních informací svým zákazníkům či klientům.
Webová aplikace v základu funguje stejně, je ovšem obohacena o nejrůznější konverzní akce, které může uživatel na webu udělat. Jedná se nejčastěji o nákup zboží, přihlašování na svůj profil nebo hodnocení produktu. Webová aplikace může být i soukromý intranet, který není veřejně dostupný.