Odpovědi na vaše nejčastější dotazy

  Kolik bude stát naprogramovat projekt?

Bez podrobnobných informací o projektu je těžké udělat přesnou kalkulaci. Jako vždy záleží na kvalitě výsledného řešení. A ano, i obyčejný web může být jinak kvalitně udělaný.

Podívejte se jak kvalita ovlivňuje cenu zde.

  Jak probíhá vývoj?

Aplikaci vyvíjíme na vlastním testovacím serveru, kde je pro vás kdykoliv k dispozici, abyste mohli kontrolovat průběh prací a testovat požadovaonu funkcionalitu. Budeme rádi, když se v průběhu prací k projektu vyjádříte. Naším cílem je vaše spokojenost.

  Co bude se současným webem během vývoje?

Web spouštíme až po důkladném otestování a vašem odsouhlasení. Do té doby než řeknete běží váš současný web beze změny. Samotné přepnutí na nový web je bezvýpadkové.

  Umíte udělat .... ?

V 99% případů je odpověď ano. V dnešní době není problém naprogramovat téměř cokoliv, většinou je to pouze otázka času a peněz.

  Co když budu potřebovat po spuštění něco přidat?

Všechny projekty, které jsme dělali, nadále udržujeme. Spuštěním webu pro nás práce nekončí. Kdykoliv něco potřebujete, tak se můžete ozvat a my vám rádi pomůžeme.

  Jak probíhá fakturace?

Po schválení cenové nabídky, kterou vám uděláme, většinou požadujeme zálohu ve výši 10% - 30% z cekové částky za projekt. Chceme si být jistí, že to myslíte s projektem vážně. Zbytek částky fakturujeme po spuštění projektu.

Nahoru