Odpovědi na Vaše nejčastější dotazy

  Kolik bude stát naprogramovat projekt?

Bez podrobných informací o projektu je těžké udělat přesnou kalkulaci. Jako vždy záleží na kvalitě výsledného řešení. A ano, i obyčejný web může být jinak kvalitně udělaný.

Podívejte se, jak kvalita ovlivňuje cenu zde.

  Jak probíhá vývoj?

Aplikaci vyvíjíme na vlastním testovacím serveru, který je pro Vás kdykoliv k dispozici, abyste mohli kontrolovat průběh prací a testovat požadovanou funkcionalitu. Budeme rádi, když se v průběhu prací k projektu vyjádříte. Naším cílem je Vaše spokojenost.

  Co bude se současným webem během vývoje?

Web spouštíme až po důkladném otestování a Vašem odsouhlasení. Do té doby než řeknete, běží Váš současný web beze změny. Samotné přepnutí na nový web je bezvýpadkové.

  Umíte udělat .... ?

V 99 % případů je odpověď ano. V dnešní době není problém naprogramovat téměř cokoliv, většinou je to pouze otázka času a peněz.

  Co když budu potřebovat po spuštění něco přidat?

Všechny projekty, které jsme dělali, nadále udržujeme. Spuštěním webu pro nás práce nekončí. Kdykoliv něco potřebujete, můžete se ozvat, rádi Vám pomůžeme.

  Jak probíhá fakturace?

Po schválení cenové nabídky, kterou vám uděláme, většinou požadujeme zálohu ve výši 10% - 30% z cekové částky za projekt. Chceme si být jistí, že to myslíte s projektem vážně. Zbytek částky fakturujeme po spuštění projektu.

Nahoru