www.senat-stan.cz_(iPad) (1).png

Senátorský klub STAN

Pro Senátorský klub Starostové a Nezávislí jsme postavili jednoduchou webovou prezentaci. Důraz byl kladen především na přehlednost a jednoduchou orientaci mezi členy klubu STAN. Na web se navíc automaticky uploadují videa z Youtube. Web je postaven na CMS Wagtail, ve kterém si sám klient spravuje redakční část webu (aktuality, mediální zprávy, atd.)

Operatio

Projekt přináší na český trh revoluční platformu pro sjednávání operativních leasingů automobilů 100% online. Uživatelé si mohou vybrat z vozů, které jsou pro ně v daný čas ihned k dispozici. Vše pak můžou vyřídit online, bez nutnosti osobní návštěvy autosalonu nebo banky. Portál poskytuje přístup i pro dealery, kteří mohou do nabídky zařazovat své vozy k okamžitému prodeji (pronájmu).

operatio.cz_(iPad).png
d8parklogistik.cz_objekty_(iPad)

D8 Park Logistik

Webová prezentace s nabídkou skladových prostor k pronájmu. Zajímavostí projektu je interaktivní mapa areálu, která vám ihned zobrazí všechny prostory a poskytne k nim potřebné informace. Součástí projektu byl i web pro druhý areál společnosti Průmyslový areál Josefův Důl.