Nepojmenováno-1

Pro koho je pozice vhodná?

Protože se jedná o part-time job pozice je vhodná spíše pro zájemce, kteří by jí chtěli kombinovat například se studiem. V případě zájmu by bylo možné, po určité době, domluvit se na full-time. Nepotřebujeme, abys v kanceláři trávil hodiny času, práci můžeš vykonávat z domova. Tu ti budeme dodávat pomocí task manageru Clickup a komunikovat spolu budeme přes Slack.

Popis práce

Vždy, když tester dodělá nějaký task, po code review jej přesune na testing, kde si úkol převezmeš ty. Na testovacím serveru proklikáš a vyzkoušíš, že se novou funkcí nic nerozbilo a buďto mu úkol vrátíš s připomínkou, nebo dáš svolení k nasazení do produkce.

Mimo to si budeš tvořit testovací scénáře, aby ti šlo testování rychle od ruky. Zároveň se můžeš zlepšovat a psát si automatické testy, abys v budoucnu protestoval novou funkci jedním kliknutím a počkal si na výsledek.

asdsad-1
hlava

Vlastnosti testera a technické znalosti

Ovládat alespoň základní znalosti fungování webových aplikací a dokázat odpovědět na to, co je CMS, Django framework. Velkou výhodou je znalost některého toolu pro automatického testování jako jsou Cypress nebo Selenium.

Další důležité vlastnosti:

  • Pečlivost
  • Trpělivost
  • Soustředění
  • Komunikativnost

Zaujala tě pozice?

Napiš nám!